TĚŽKÁ REALITA SEBEROZVOJE A TRANSFORMACE
Ve svém životě jsem zažila mnoho změn a neustále se měním. Nikdy nebudu úplný člověk a jsem za to ráda, ale za seberozvojem je tvrdá realita, o které se moc nemluví a často s sebou nese i takzvanou psychospirituální krizi.
Tyto zážitky jsou někdy dost dramatické, zdrcující a nevítané.

Je možné, že jste to také zažili a ani o tom nevíte.

Může to proplout nepovšimnuto, pokud jde o pomalou přirozenou změnu, ale pokud je to rána pěstí do tváře, právě tehdy bojujeme nejvíce, zvláště když nevíme, co se děje.

Většinou je to způsobeno nečekanými duchovními zážitky, ale také něčím obvyklým, jako je osvojení si nového zvyku, přestěhování se do jiné země, porod, smrt milované osoby, rodičovství, setkání s lidmi odlišných názorů, změna zaměstnání, vztah...

Objevují se existenční otázky: „Kdo jsem? Co dělám? A co bych měl dělat? Jsem blázen?" Klasika....

Toto období může trvat měsíc až roky a člověk je potom zmatený, cítí se osamocen a myslí si, že mu nikdo nepomůže. Bohužel, naše společnost se k takovému chování nestaví velmi vlídně, protože na venek se jeví podobně, jako psychóza - když to člověk neskrývá. Když si vybere druhou možnost a ze strachu se přetvařuje, dříve nebo později tyto emoce stejně vyjdou na povrch a mohou se projevovat různým způsobem.

Jak to přežít a prožít a nezbláznit se z toho? No, nevím jak vy, já se můžu podělit jen o to, co pomohlo mně a vrhnout trochu světla na tohle mnou velmi známé téma.


...
CELÝ ČLÁNEK:
INSTAGRAM:
DALŠÍ FOTKY ZE SÉRIE TRANSFORMACE:
Back to Top